Aktualności
 • 24.072019

  Südzucker Polska wsparł kolejną lokalną inicjatywę

  Świdnica to miejsce z perspektywami dla młodych - przekonują organizatorzy projektu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”. Na dowód zaprezentowali uczniom miejscowych szkół, jak funkcjonują świdnickie przedsiębiorstwa oraz jakich kwalifikacji potrzeba, aby znaleźć w nich zatrudnienie. III odsłonę akcji wsparła jedna z największych firm w regionie – Südzucker Polska, Zakład Produkcyjny „Cukrownia Świdnica”.

  Zobacz więcej

 • 30.052019

  Zaproszenie na Dzień Buraka Cukrowego

  Zbliża się coroczne święto naszych plantatorów – Dzień Buraka Cukrowego. W tym roku spotykamy się 25 czerwca na polu należącym do Przedsiębiorstwa Rolnego Łukaszów Sp. z o. o.. Pole, na którym odbędzie się Dzień Buraka Cukrowego zlokalizowane jest w miejscowości Łukaszów, gmina Zagrodno, powiat złotoryjski, woj. dolnośląskie. Startujemy o godz. 10:00!

  Zobacz więcej

 • 30.012019

  Cukrownia Cerekiew została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji

  Cukrownia Cerekiew została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii Firma Społecznie Odpowiedzialna. Nagrody przyznawane przez Opolską Izbę Gospodarczą zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej.

  Zobacz więcej

 • 04.122018

  Dni Otwarte w 5 zakładach produkcyjnych

  W ramach kampanii „Najlepsze jest blisko” Südzucker Polska S.A. zorganizował w swoich zakładach produkcyjnych Dni Otwartych Drzwi. Cukrownie zlokalizowane w Strzelinie, Świdnicy, Polskiej Cerekwi, Ropczycach oraz Strzyżowie odwiedziło blisko 1 000 osób, ale chętnych było zdecydowanie więcej. Osoby, którym udało się z bliska obejrzeć proces produkcji cukru, od transportu buraków aż po magazyn gotowego produktu były pod ogromnym wrażeniem. Firma zapowiedziała już kolejną edycję akcji w 2019 roku.

  Zobacz więcej

 • 10.102018

  Zimowa loteria Cukru Królewskiego

  Ruszyła zimowa loteria Cukru Królewskiego. Aby wziąć udział w losowaniu głównej nagrody – 10 tysięcy złotych, wystarczy jeszcze w tym roku dokonać zakupu produktu marki Cukier Królewski, zachować paragon oraz zdrapać wirtualną e-zdrapkę. Do wygrania jest także 10 nagród po 500 zł oraz 1 000 stylowych puszek na cukier. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia.

  Zobacz więcej

 • 23.092018

  Dzień Otwartych Drzwi Cukrowni w Strzelinie

  Po ogromnym sukcesie, jakim zakończyły się ubiegłoroczne Dni Otwartych Drzwi w Cukrowni Strzelin, firma Südzucker Polska postanowiła po raz kolejny zaprosić mieszkańców regionu do zwiedzania zakładu produkcyjnego. Już 6 października, w godzinach 8:00 - 15:00, zwiedzający będą mogli obejrzeć proces powstawania Cukru Królewskiego, spacerując po terenie fabryki pod czujnym okiem doświadczonych przewodników.

  Zobacz więcej

 • 09.082018

  Wakacyjna promocja konsumencka

  Trwa wakacyjna promocja Cukru Królewskiego. Każdy kto dokona zakupu dwóch opakowań cukru trzcinowego 1 kg marki Cukier Królewski i zachowa paragon, będzie mógł otrzymać wybrany przez siebie zestaw do dekoracji słoików z przetworami. Akcja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów prezentów promocyjnych.

  Zobacz więcej

 • 02.072018

  Dzień Buraka Cukrowego 2018

  Tradycyjnie jak co roku w pierwszą niedzielę lipca (01.07.), odbyła się kolejna edycja imprezy „Dzień Buraka Cukrowego 2018” organizowanej przez koncern Sϋdzucker Polska S.A.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności