Aktualności
 • 01.012012

  Zmiany w Zarządzie Südzucker Polska S.A.

  Decyzją Rady Nadzorczej Südzucker Polska S.A. z dnia 30 listopada 2011 roku zmianie uległa struktura Zarządu spółki. Z dniem 1 stycznia 2012 roku dotychczasowy 4-osobowy skład Zarządu został zmniejszony do dwóch osób. Pozostał w nim Piotr Chrobot, a na nowego członka powołano Marka Wójcika. Z Zarządu odeszli Panowie: dr Rainer Schechter, Norbert Bücherl i Adam Sebzda.

  Zobacz więcej

 • 01.122011

  Cukier Królewski ponownie w świetle reflektorów

  Z końcem listopada ruszyła świąteczna kampania Cukru Królewskiego promująca innowa- cyjne produkty przeznaczone do wypieków, a także dekoracji ciast i deserów. Działania reklamowe obejmują telewizję oraz prasę konsumencką i branżową.

  Zobacz więcej

 • 25.112011

  Wirtualna wycieczka do Muzeum Cukrownictwa

  Portal internetowy www.muzeumcukrownictwa.pl to kolejny krok Südzucker Polska S.A – pomysłodawcy i założyciela muzeum – ku popularyzacji wiedzy o tej ważnej dla historii Polski i mającej duże tradycje gałęzi przemysłu. Portal ma charakter edukacyjno-informacyjny. Jest nie tylko cennym źródłem wiedzy o przemyśle cukrowniczym, ale przede wszystkim zachęca do odwiedzenia rzeczywistych zbiorów muzeum, gdzie można stanąć „oko w oko” z ponad 200-letnią historią polskiego cukrownictwa.

  Zobacz więcej

 • 14.072011

  Südzucker Polska członkiem organizacji SEDEX

  SEDEX to skrót od angielskiego określenia – The Supplier Ethical Data Exchange – po polsku oznaczającego platformę wymiany danych z zakresu etyki biznesowej dostawców. Do tej, skupiającej firmy z całego świata i z różno- rodnych branż, organizacji non-profit nasza firma dołączyła w lutym 2011 roku.

  Zobacz więcej

 • 28.022011

  Nagrody rozdane w promocji Cukru Królewskiego

  Od listopada 2010 roku do stycznia 2011 roku trwała promocja Cukru Królewskiego, która zainteresowała dziesiątki tysięcy konsumentów. W czasie trwania promocji do uczestników trafiło ponad 1000 nagród, a także poznaliśmy zwycięzcę nagrody głównej, który wybrał się w obfitującą w kulinarne doznania wycieczkę do Toskanii.

  Zobacz więcej

 • 15.112010

  Cukier Królewski zdradza sekret Mistrzów Cukiernictwa

  Dobre wypieki poznaje się po doskonałym smaku i jeszcze lepszym wyglądzie. Dlatego najlepsi cukiernicy oprócz nieprzeciętnych zdolności kulinarnych muszą posiadać dobrze rozwinięty zmysł estetyczny. Oczywiście poza umiejętnościami mają oni również „swoje sekrety”. Jednym z nich jest specjalny produkt do dekoracji - cukier perlisty, który właśnie trafia w ręce wszystkich amatorów domowych wypieków.

  Zobacz więcej

 • 02.112010

  Jesienno-zimowa promocja Cukru Królewskiego

  Choć jesień już w pełni, to nie warto poddawać się ponurej aurze! Nagrodzony złotym Laurem Konsumenta 2010 Cukier Królewski, postanowił osłodzić wszystkim swoim klientom jesienne i zimowe dni. Przez blisko 3 miesiące do rąk konsumentów Cukru Królewskiego trafi ponad 1 000 gwarantowanych nagród w postaci sprzętu AGD oraz książek kulinarnych. Po zakończeniu promocji, wyłoniony zostanie zwycięzca nagrody głównej, którą jest obfitująca w kulinarne doznania 2-osobowa podróż do Toskanii.

  Zobacz więcej

 • 06.102010

  Złoty Laur Konsumenta 2010 dla Cukru Królewskiego

  Najwyższa jakość i szeroki asortyment produktów oraz innowacyjne rozwiązania wprowadzane przez markę Cukier Królewski, zostały docenione przez polskich konsumentów. Produkty marki Cukier Królewski nagrodzono złotym godłem Laur Konsumenta 2010.

  Zobacz więcej

15

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności