Aktualności
 • 30.012019

  Cukrownia Cerekiew została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji

  Cukrownia Cerekiew została nagrodzona Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii Firma Społecznie Odpowiedzialna. Nagrody przyznawane przez Opolską Izbę Gospodarczą zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej.

  Zobacz więcej

 • 04.122018

  Dni Otwarte w 5 zakładach produkcyjnych

  W ramach kampanii „Najlepsze jest blisko” Südzucker Polska S.A. zorganizował w swoich zakładach produkcyjnych Dni Otwartych Drzwi. Cukrownie zlokalizowane w Strzelinie, Świdnicy, Polskiej Cerekwi, Ropczycach oraz Strzyżowie odwiedziło blisko 1 000 osób, ale chętnych było zdecydowanie więcej. Osoby, którym udało się z bliska obejrzeć proces produkcji cukru, od transportu buraków aż po magazyn gotowego produktu były pod ogromnym wrażeniem. Firma zapowiedziała już kolejną edycję akcji w 2019 roku.

  Zobacz więcej

 • 10.102018

  Zimowa loteria Cukru Królewskiego

  Ruszyła zimowa loteria Cukru Królewskiego. Aby wziąć udział w losowaniu głównej nagrody – 10 tysięcy złotych, wystarczy jeszcze w tym roku dokonać zakupu produktu marki Cukier Królewski, zachować paragon oraz zdrapać wirtualną e-zdrapkę. Do wygrania jest także 10 nagród po 500 zł oraz 1 000 stylowych puszek na cukier. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia.

  Zobacz więcej

 • 23.092018

  Dzień Otwartych Drzwi Cukrowni w Strzelinie

  Po ogromnym sukcesie, jakim zakończyły się ubiegłoroczne Dni Otwartych Drzwi w Cukrowni Strzelin, firma Südzucker Polska postanowiła po raz kolejny zaprosić mieszkańców regionu do zwiedzania zakładu produkcyjnego. Już 6 października, w godzinach 8:00 - 15:00, zwiedzający będą mogli obejrzeć proces powstawania Cukru Królewskiego, spacerując po terenie fabryki pod czujnym okiem doświadczonych przewodników.

  Zobacz więcej

 • 09.082018

  Wakacyjna promocja konsumencka

  Trwa wakacyjna promocja Cukru Królewskiego. Każdy kto dokona zakupu dwóch opakowań cukru trzcinowego 1 kg marki Cukier Królewski i zachowa paragon, będzie mógł otrzymać wybrany przez siebie zestaw do dekoracji słoików z przetworami. Akcja potrwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów prezentów promocyjnych.

  Zobacz więcej

 • 02.072018

  Dzień Buraka Cukrowego 2018

  Tradycyjnie jak co roku w pierwszą niedzielę lipca (01.07.), odbyła się kolejna edycja imprezy „Dzień Buraka Cukrowego 2018” organizowanej przez koncern Sϋdzucker Polska S.A.

  Zobacz więcej

 • 01.062018

  Cukier Królewski kibicuje biało-czerwonym

  W czerwcu 2018 roku rozpoczyna się wielka impreza fanów sportu – XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Chcąc pokazać, że Cukier Królewski kibicuje polskiej reprezentacji, do wybranych sklepów wysyłamy hostmenów w naszych barwach narodowych.

  Zobacz więcej

 • 16.042018

  Südzucker Polska S.A. ze sklepem internetowym B2B

  Firma Südzucker Polska S.A. uruchomiła sklep internetowy dla klientów biznesowych. Platforma oferuje możliwość zamawiania produktów w 3 kategoriach: przemysł produkty standardowe, przemysł produkty specjalne oraz produkty detaliczne. Nowe narzędzie daje klientom dużą elastyczność, pozwala zaoszczędzić czas i w wygodny sposób składać zamówienia.

  Zobacz więcej

 • 23.032018

  Cukier biały kryształ gruby - teraz w opakowaniu 1 kg

  Marka Cukier Królewski wzbogaciła swoją ofertę o cukier biały kryształ gruby w kilogramowym opakowaniu. To kolejny produkt w portfolio marki opatrzony znakiem „Doskonały do dekoracji”.

  Zobacz więcej

 • 05.122017

  Dzień Otwartych Drzwi w Cukrowni Strzelin

  Cukrownia Strzelin zaprosiła już po raz drugi dzieci i dorosłych na Dzień Otwartych Drzwi, który odbył się w dniu 02. grudnia. Odwiedzający mogli na własne oczy obejrzeć proces powstawania cukru, spacerując po terenie fabryki pod opieką przewodnika. Nie zabrakło też pokazów naukowych z cukrem w roli głównej, warsztatów przygotowywania cukierków czy widowiskowych doświadczeń.

  Zobacz więcej

15

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności