Aktualności
 • 23.072015

  Cukier Królewski i Delecta ponownie razem

  Dla wszystkich, którzy samodzielnie przygotowują dżemy, powidła i konfitury, Cukier Królewski oraz Delecta przygotowały po raz kolejny atrakcyjną promocję. Ponowne połączenie sił obu marek to wynik dużego zainteresowania tą ofertą w roku ubiegłym. Każdy kto zakupi 3 opakowania Dżemixu marki Delecty otrzyma dodatkowo 1 kg białego Cukru Królewskiego.

  Zobacz więcej

 • 01.072015

  Chilloutowe i konkursowe lato z Cukrem Królewskim

  Podczas tegorocznego lata gwiazdą marki Cukier Królewski będzie rodzina cukrów trzcinowych. Tradycyjnie już w okresie wakacji miłośnicy kulinariów będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w promocji konsumenckiej. Dodatkowo wysłannicy marki będą przemierzać wybrzeże Bałtyku Lemonbusem, serwując bezpłatnie słodkie orzeźwienie w postaci lemoniady na bazie cukru trzcinowego. W miejscu postoju Lemonbusa stworzone zostaną też strefy chillout, w których można będzie zrelaksować się, a także wziąć udział w quizach z plażowymi nagrodami.

  Zobacz więcej

 • 17.032015

  Dziękujemy! Nie spoczniemy na Laurach!

  2015 rok marka Cukier Królewski rozpoczęła od odebrania piątego już Lauru Konsumenta. Kolejne zwycięstwo w jednym z największych i najbardziej prestiżowych programów konsumenckich w Polsce, to ogromne osiągnięcie będące udziałem nielicznych. Przepis na sukces to nie tylko kwestia najwyższej jakości produktów, ale również skutecznej komunikacji z konsumentem.

  Zobacz więcej

 • 02.032015

  Kryształ gruby – nowa jakość dekoracji

  Na sklepowe półki trafił właśnie cukier biały kryształ gruby w opakowaniu z okienkiem 500 g marki Cukier Królewski. Produkt doskonale sprawdza się jako oryginalna dekoracja wypieków i deserów.

  Zobacz więcej

15

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności