Aktualności
 • 03.102014

  Beet Europe – unikat na skalę światową

  2 października br. odbyła się kolejna edycja międzynarodowej wystawy Beet Europe pod hasłem „Buraki w Europie – tradycja i przyszłość”. Gospodarzem tej prestiżowej imprezy, na której spotykają się rolnicy i przedsiębiorcy z branży cukrowniczej, była firma Südzucker Polska S.A. Międzynarodowa konferencja naukowa, premiery kilkudziesięciu maszyn, pokazy ich pracy oraz szeroka oferta zaprezentowana na stoiskach wystawienniczych sprawiły, że zarówno organizatorzy, firmy, jak i odwiedzający Beet Europe 2014 uznali jej polską edycję za niezwykle udaną.

  Zobacz więcej

 • 12.092014

  Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd w barwach Cukru Królewskiego

  W ostatni weekend sierpnia, który zwieńczył wakacje, w Zakrzowie na Opolszczyźnie odbyły się wyjątkowe jeździeckie zawody. Wzięli w nich udział artyści, gwiazdy sceny teatru i telewizji. Nasza firma była jednym z oficjalnych sponsorów wydarzenia - to było widać m.in. podczas turnieju polo, dzięki czerwonym koszulkom z logo Cukru Królewskiego jednej z drużyn.

  Zobacz więcej

 • 26.032014

  Cukier Królewski Liderem Dekady

  Trzykrotny zdobywca Złotego Lauru Konsumenta, marka Cukier Królewski otrzymała kolejny elitarny tytuł. Laur Konsumenta – Lider Dekady (2004-2014), to jubileuszowa nagroda specjalna, stworzona z okazji 10-lecia konkursu. Powstała z myślą o markach, które podczas minionych edycji Lauru Konsumenta osiągnęły najwyższe wyniki. Oprócz otrzymania tak prestiżowego wyróżnienia, marka Cukier Królewski będzie w tym roku świętowała również z innego powodu – właśnie obchodzi swoje 15-lecie!

  Zobacz więcej

 • 19.022014

  Wystawa Beet Europe po raz pierwszy w Polsce!

  Jesienią tego roku, po raz pierwszy będziemy gospodarzami międzynarodowej wystawy Beet Europe, na której spotykają się rolnicy i firmy związane z branżą cukrowniczą. Podczas tej prestiżowej imprezy, goście będą mieli okazję poznać ofertę producentów maszyn, a także zobaczyć wybrane urządzenia w trakcie pracy. Organizatorzy wstępnie szacują liczbę wystawców na 150 podmiotów i spodziewają się około 10 000 odwiedzających.

  Zobacz więcej

14

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności