Aktualności
10.052017

Ania Starmach w kampanii Cukru Królewskiego „Słodsze niż słowa”

Anna Starmach, popularna blogerka i jurorka kulinarna, wzięła udział w akcji promocyjnej marki Cukier Królewski. W ramach współpracy powstał cykl filmów, w których Anna uczy, jak przygotować desery na wyjątkowe okazje i poprzez nie okazywać uczucia najbliższym.

Ambasadorka marki Cukier Królewski„Słodsze niż słowa” to seria filmów stworzonych przez markę Cukier Królewski razem z Anią Starmach. Raz w miesiącu na oficjalnym kanale marki „Życie jest słodkie” (www.facebook.com/ZycieJestSlodkie) publikowane będą filmy, w których ambasadorka krok po kroku uczy widzów, jak przygotować poczęstunki, które od lat wywołują uśmiech na twarzy jej bliskich.

W premierowym odcinku cyklu, Ania Starmach opowiada o tym, jak przygotować tort bezowy z okazji Dnia Matki. Nie jest to jednak wyłącznie film z przepisem, Anna Starmach prezentuje w nim, jak zrobić tort, który jest ulubionym deserem jej mamy.

"Odkąd pamiętam jest zawsze przygotowywana na Dzień Matki. Początkowo przygotowywałam ją z mamą, ale już od wielu lat to ja przygotowuję ją dla mojej mamy. Ona twierdzi, że taka beza z truskawkami, malinami i kremem, jest lepsza od jakiegokolwiek prezentu"– komentuje Anna Starmach.

Link do filmu: www.youtube.com/watch?v=VeBU-h3gYrQ
Film wpisuje się w długofalową kampanię marki pod hasłem „Słodkie gesty”.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności