Aktualności
28.062017

Cukier Królewski Przebojem FMCG 2017

Drobny Cukier Królewski zwyciężył w X. edycji plebiscytu Przeboje FMCG 2017 w kategorii „Dodatki do ciast”. To kolejne prestiżowe wyróżnienie dla produktu z portfolio firmy Südzucker Polska w konkursie branżowym.

przebojowy-produkt-2017

Do tegorocznego konkursu „Przeboje FMCG”, organizowanego przez magazyn „Życie Handlowe”,  zgłoszono blisko 500 produktów w 51 kategoriach. Konkurs podzielony został na dwa etapy – w pierwszym produkty poddane zostały ocenie jury, składającego się z ekspertów z branży FMCG, a następnie wybrane marki trafiły do finału, w którym za pośrednictwem instytutu badawczego Millward Brown ankietowani byli detaliści. Wyłonili oni 63 produkty o największym potencjale sprzedażowym. W kategorii „Dodatki do ciast” statuetkę „Przebojowy Produkt” otrzymał drobny Cukier  Królewski.


- Jesteśmy bardzo dumni z przyznanej nagrody. To wyjątkowo cenne zwycięstwo, ponieważ nasz produkt został doceniony zarówno przez jury składające się z ekspertów branży FMCG, jak i przez detalistów., - mówi Beatrycze Grela, Dyrektor ds. Marketingu Südzucker Polska S.A. - Oczywiście nie spoczywamy na laurach, chcemy ciągle rozwijać naszą ofertę, aby móc sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów  - dodaje Beatrycze Grela.
 

 

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności