Aktualności
03.042019

Gwarantowane nagrody od Cukru Królewskiego

Trwa promocja konsumencka Cukru Królewskiego. Każdy kto zakupi jeden z produktów marki biorących udział w promocji i zarejestruje paragon otrzyma personalizowaną podkładkę pod talerz. Akcja trwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasu prezentów.

W promocji biorą udział cukry: drobny 1 kg, cukier puder 400 g, cukier puder 500 g, cukier trzcinowy 1 kg marki Cukier Królewski. Każdy kto zakupi jeden z wymienionych produktów otrzyma gwarantowaną nagrodę w postaci personalizowanej podkładki pod talerz. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zachowanie paragonu i zarejestrowanie go na stronie: www.cukier-krolewski.pl

W specjalnym formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie promocji można spersonalizować podkładkę, wybierając jeden z 4 wzorów oraz dodając własny podpis. Gotowa podkładka zostanie przesłana na adres wskazany w formularzu. Akcja zakończy się 30 kwietnia, bądź wraz z wyczerpaniem zapasów podkładek.

Szczegółowych informacji o promocji można szukać na stronie: www.cukier-krolewski.pl

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności