Aktualności
29.082019

Nowy wersja opakowania 1 kg

Czy cukier może być... czerwony? Oczywiście, że tak! Cukier Królewski udowadnia to od 20 lat, a teraz marka wprowadza na rynek nowe opakowania, w których będzie jeszcze więcej charakterystycznej, królewskiej czerwieni.

cukier-opNowe akcenty na opakowaniu podkreślają lokalność produktu i jego naturalne pochodzenie.

Wciąż nie wszyscy konsumenci zdają sobie bowiem  sprawę z tego, że flagowy produkt cukier biały Cukier Królewski produkowany jest w 100% z polskiego buraka cukrowego. W czasie trwania kampanii cukrowniczej do cukrowni zlokalizowanych w południowej Polsce, lokalni rolnicy dostarczą ogromne ilości tego surowca. Dlatego też, każdy kilogram cukru białego zawierać będzie specjalny logotyp z hasłem „Z polskich buraków, od lokalnych rolników”.

Żeby dowiedzieć się więcej o marce wystarczy zeskanować kod QR, znajdujący się na tyle opakowania i konsumenci przeniesieni zostaną do świata Cukru Królewskiego, z tajnikami uprawy buraków, produkcji samego cukru jak i inspiracji kulinarnych.

Więcej ciekawostek również na oficjalnym profilu FB/ Zycie jest słodkie.

 

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności