Aktualności
29.032019

Südzucker Polska z certyfikatem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

Südzucker Polska S.A. został uhonorowany przez Komisję Certyfikacyjną NSZZ Solidarność certyfikatem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Nasza firma została doceniona za wieloletnie stosowanie dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy.

Konkurs Pracodawca Przyjazny Pracownikom odbył się już po raz 11. Certyfikaty nagradzające pracodawców, którzy wyróżniają się partnerskim traktowaniem pracowników wręczane są nieprzerwanie od 2007 roku. Komisja certyfikacyjna bierze pod uwagę również stosowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz umożliwianie i zachęcanie pracowników do kształcenia się i rozwoju.

Jest to jedyne odznaczenie dla polskich pracodawców, o które nie można ubiegać się z własnej inicjatywy, wypełniając ankiety lub ponosząc koszty uczestnictwa w plebiscycie.  Zgłoszenie i obrona kandydatury są inicjowane i prowadzone w całości przez związki zawodowe funkcjonujące w danej spółce – mówi Piotr Chrobot, Członek Zarządu Südzucker Polska S.A. - Staramy się dbać o naszych pracowników w najlepszy możliwy sposób, ponieważ to oni stanowią o sile firmy. Dbając o rozwój i edukację naszej kadry, zapewniając jej różnorodne świadczenia, organizując warsztaty i szkolenia, chcemy być firmą, na której pracownicy mogą polegać, w której czują się dobrze i bezpiecznie – dodaje Piotr Chrobot.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności