Aktualności
30.052019

Zaproszenie na Dzień Buraka Cukrowego

Zbliża się coroczne święto naszych plantatorów – Dzień Buraka Cukrowego. W tym roku spotykamy się 25 czerwca na polu należącym do Przedsiębiorstwa Rolnego Łukaszów Sp. z o. o.. Pole, na którym odbędzie się Dzień Buraka Cukrowego zlokalizowane jest w miejscowości Łukaszów, gmina Zagrodno, powiat złotoryjski, woj. dolnośląskie. Startujemy o godz. 10:00!

2Dzięki lustracji prezentowanych poletek doświadczalnych plantatorzy mają doskonałą okazję do zapoznania się z praktycznym zastosowaniem nowoczesnych metod uprawy, nawożenia, siewu czy ochrony roślin. Spotkaniu towarzyszy bogata oferta wystawiennicza specjalistycznego sprzętu do uprawy buraków.

Jak co roku podczas imprezy, oprócz zagadnień typowo technicznych, przewidziany jest ciekawy program atrakcji dla całej rodziny. Przybyłym gościom czas umilać będą występy zespołu Rewers Band, imprezę poprowadzi Jarosław Kret, a na najmłodszych czekają dmuchane zabawki i mnóstwo waty cukrowej.

Serdecznie zapraszamy!

 

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności