Zrównoważony rozwój

Dla dzieci

17.03 2016 Udane ferie dla świdnickich maluchów

Udane ferie dla świdnickich maluchów

Już drugi raz pomogliśmy finansowo młodzieży z ubogich rodzin skupionej przy świetlicy środowiskowej przy parafii Ducha Świętego w Świdnicy.

Zobacz więcej

29.10 2015 Wielopolski piknik

Wielopolski piknik

Za nami 16. już Wielopolandia, czyli festyn integracyjny dla dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych w Wielopolu Skrzyńskim.

Zobacz więcej

21.07 2015 Łany wyruszyły do stolicy

Łany wyruszyły do stolicy

W dniach 10-12 czerwca 2015 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łanach odwiedzili Warszawę dzięki pomocy finansowej Südzucker Polska - Cukrowni Cerekiew.

Zobacz więcej

29.09 2014 Słodka współpraca

Słodka współpraca

Mijają 3 lata, od kiedy Südzucker Polska - Cukrownia Cerekiew wspiera Publiczne Przedszkole nr 5 w Zdzieszowicach. Okazana pomoc to nie tylko przekazywane pieniądze, ale przede wszystkim wiele spełnionych marzeń i uśmiechy na twarzach przedszkolaków.

Zobacz więcej

02.06 2014 Uśmiech dziecka najlepszym prezentem

Uśmiech dziecka najlepszym prezentem

Jak co roku zarząd okręgowy niezależnego samorządnego związku zawodowego funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa zorganizował festyn rodzinny z okazji międzynarodowego dnia dziecka.

Zobacz więcej

30.05 2014 Ku uciesze dzieci

Ku uciesze dzieci

1 czerwca powinniśmy pamiętać o każdym dziecku. Festyn, który odbył się parę dni wcześniej w Szkole Podstawowej nr 31 w Krakowie, był świetną okazją, by uczcić to szczególne święto.

Zobacz więcej

14.03 2014 Niech żyje bal!

Niech żyje bal!

Najbardziej widowiskowe zabawy karnawałowe odbywają się w Rio de Janeiro, Wenecji, na Wyspach Kanaryjskich oraz… w Pierśćcu!

Zobacz więcej

10.12 2013 Rozgrzewające wspomnienia

Rozgrzewające wspomnienia

Wakacje już dawno za nami. Przed nami natomiast jeszcze trochę zimy. W czasie ponurych, zimowych wieczorów zdarza nam się wracać pamięcią do letnich dni i miejsc odwiedzonych w trakcie wakacyjnych podróży.

Zobacz więcej

11.11 2013 Jak uczyć twórczo?

Jak uczyć twórczo?

Wokół wszystko się zmienia. Chcąc dotrzymać kroku musimy odpowiadać na wyzwania. Dla nauczycieli i pedagogów takim wyzwaniem jest edukacja małego dziecka. Wsparciem w tym temacie jest projekt P21 – Twórcze Przedszkole XXI wieku.

Zobacz więcej

9

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności