Zrównoważony rozwój

Dla społeczeństwa

05.04 2016 Pracownia informatyczna w Cerekwi

Pracownia informatyczna w Cerekwi

Nie ma chyba w tej szkole ucznia, który nie lubiłby zajęć z informatyki. Niestety stare i wysłużone komputery nie pozwalały na prowadzenie ich w ciekawej formie.

Zobacz więcej

28.01 2016

Słodka pomoc

Südzucker Polska - Cukrownia Ropczyce wspiera placówki, stowarzyszenia, a także wartościowe wydarzenia i akcje, które odbywają się w okolicy.

Zobacz więcej

10.11 2015 Zdrowe nawyki w Gościęcinie

Zdrowe nawyki w Gościęcinie

Uczniowie Zespołu Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolnego w Gościęcinie, a zarazem zawodnicy drużyny LUKS „Polonia” Gościęcin, wyruszyli w dniach 27-30 października 2015 roku na sportowo-profilaktyczny wyjazd pod hasłem „Stop nałogom”, który pomogła sfinansować firma Südzucker Polska.

Zobacz więcej

01.09 2014 Wspólnota Burego Misia

Wspólnota Burego Misia

Fundacja Wspólnoty Burego Misia od 20 lat wspiera materialnie osoby niepełnosprawne intelektualnie, które straciły swoich bliskich. Tego lata po raz 31. zorganizowała obóz letni dla ponad 200 osób z ognisk Wspólnoty z Poznania, Krakowa i Bytomia.

Zobacz więcej

01.08 2014 Słodkie wianki

Słodkie wianki

W sobotę 21 czerwca odbyła się w Krakowie coroczna impreza „Wianki – Święto Muzyki”.

Zobacz więcej

07.07 2014 Bieg rekordów

Bieg rekordów

Za nami 2. Nocny Wrocław Półmaraton. Zaproszenie do wspólnego biegania przyjęło ponad 6 tys. osób, a bieg ukończyło blisko 5 tys. zawodników. Tak dużej grupy biegaczy Wrocław w całej swojej biegowej historii jeszcze nie widział.

Zobacz więcej

04.11 2013 Wystawa na ludowo

Wystawa na ludowo

Jako firma produkująca cukier jesteśmy blisko natury i mieszkańców regionów rolniczych, w których znajdują się nasze cukrownie, dlatego Südzucker Polska wzięła udział w X Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się w dniach 28-29 września 2013 roku w Zakrzowie.

Zobacz więcej

01.10 2013 Przegląd twórczości

Przegląd twórczości

Mieszkańcom domów pomocy społecznej czasem wystarczy tak niewiele: możliwość samorealizacji, akceptacja, uznanie, dobre słowo, wsparcie. I tego nie zabrakło podczas XV Przeglądu Twórczości Artystycznej Domów Pomocy Społecznej Województwa Podkarpackiego, który odbył się dzięki dobroczyńcom i sponsorom, w tym również Südzucker Polska - Cukrownia Ropczyce.

Zobacz więcej

03.09 2013 Nadzieja zatriumfowała

Nadzieja zatriumfowała

Żonkile to kwiaty symbolizujące nadzieję. Dlatego nie dziwi fakt, że stały się symbolem międzynarodowego programu „Pola Nadziei”, w ramach którego rokrocznie zbierane są pieniądze na rzecz hospicjów i ludzi chorych. W dniach 20-21 kwietnia w pomoc hospicjom włączyli się także mieszkańcy gminy Strzelin.

Zobacz więcej

4

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności