Zrównoważony rozwój

Etyka w biznesie

Prowadząc działalność biznesową nasza firma w sposób odpowiedzialny podejmuje współpracę ze wszystkimi kontrahentami, zarówno z dostawcami, jak i klientami i konsumentami.

Również pracownicy traktowani są w sposób wyjątkowy i z należytym szacunkiem. Firma podejmuje wszelkie działania w celu zapewnienia im bezpiecznego miejsca pracy, w którym będą mogli najpełniej rozwijać swoje umiejętności.

Ugruntowaniem etyki biznesowej w naszej firmie było wprowadzenie systemu Compliance. Jego głównym celem jest zapobieganie ryzyku naruszenia zasad zawartych w Kodeksie Etycznym Südzucker. Chcąc prowadzić efektywną kontrolę i obserwację przedsiębiorstwa oraz odpowiednią dokumentację działań w tym zakresie powołano w firmie stanowisko Complaince Officer. Do zadań osoby obejmującej tę funkcję należy stała kontrola procesów zachodzących na każdym etapie funkcjonowania spółki, zarówno pod kątem zgodności z Kodeksem Etycznym, jak i rozporządzeniami prawnymi oraz ogólnie przyjętymi normami społecznymi.

Nasza firma podlega jednocześnie weryfikacji zewnętrznej z zakresu etyki biznesowej jako członek organizacji SEDEX – The Supplier Ethical Data Exchange.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności