Zarządzanie jakością

IFS

ifs-food-box-rgbSystem IFS (International Food Standard) jest specyficznym standardem uznanym przez GFSI (Global Food Safety Initiative) i opracowanym dla wszystkich producentów żywności, w głównej mierze na potrzeby sieci handlowych i ich marek własnych. Głównym celem tego systemu jest potwierdzenie bezpieczeństwa i jakości produktu oraz jego zgodności z obowiązującymi prawami i normami. IFS ujednolica wymagania i wprowadza przejrzystość w łańcuchu dostaw, od surowca po produkt końcowy. Dlatego też z czasem stał się szeroko rozpoznawalnym, akceptowanym i wręcz wymaganym przez klientów standardem, nie tylko wśród sieci handlowych. Przedsiębiorstwa rynku spożywczego coraz częściej rezygnują z samodzielnego auditowania firmy, gdyż IFS stał się standardem koniecznym przy współpracy z partnerami biznesowymi.

System IFS po raz pierwszy certyfikowany został w roku 2009 w cukrowniach Cerekiew, Ropczyce i Strzelin. Rok później potwierdzony został w cukrowni Świdnica.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności