Kariera

Asystent Biura Zarządu / Office Manager

SZP_3

Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Naszym celem jest produkcja cukru w oparciu o najwyższe kompetencje oraz zaufanie naszych plantatorów i pracowników. Dbamy o trwałe relacje z klientami. Działamy w harmonii z otoczeniem. Nasza marka „Cukier Królewski” od lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(k/m)

Lokalizacja: Wrocław

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe filologiczne (preferowany język niemiecki)

- Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu bardzo dobrym

- Znajomość Excel, Word oraz Power Point na bardzo dobrym poziomie

- Doświadczenie w pracy biurowej/w sekretariacie/recepcji

- Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

- Efektywne organizowanie pracy i zarządzanie czasem

- Wysoki poziom energii, gotowość do angażowania się w nowe zadania

- Konsekwencja w realizacji powierzonych zadań i projektów

- Chęć uczenia się i podnoszenia kompetencji

Zakres obowiązków:

- Tłumaczenia ustne i pisemne

- Przygotowanie materiałów na posiedzenie Rady Nadzorczej

- Protokołowanie spotkań z udziałem Zarządu

- Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz analiz na bieżące potrzeby Zarządu Spółki

- Współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

- Organizacja spotkań, imprez firmowych, integracyjnych oraz konferencji

- Prowadzenie kalendarza spotkań

- Rezerwacje biletów lotniczych, noclegów

Oferujemy:

- Pracę w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo

- Możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń w ramach systemu kafeteryjnego (karta sportowa, posiłkowa, prywatna opieka medyczna, dopłata do szkoleń, studiów, kursów, niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe, paczki, bony okolicznościowe i inne)

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

- Profesjonalne szkolenia

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem strony www.suedzucker.pl lub na adres mailowy: rekrutacja.wroclaw@suedzucker.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.