Aktualności
26.09

Lista odmian nasion buraka cukrowego na sezon 2019 przygotowana i przyjęta przez Komisję Porozumiewawczą

Lista odmian nasion buraka cukrowego na sezon 2019 przygotowana i przyjęta przez Komisję Porozumiewawczą Jesień to dobry czas na wniesienie nawożenia, siew poplonów, przygotowanie stanowisk, złożenie zapotrzebowania na materiał siewny i inne środki do uprawy buraków cukrowych.

W dniu 21 sierpnia Komisja Porozumiewawcza przy Südzucker Polska S.A. przyjęła listę odmian buraka cukrowego rekomendowanych plantatorom na 2019 rok, a następnie w dniu 25 września ta sama Komisja składająca się z reprezentantów Plantatorów i Südzucker Polska uzgodniła z firmami nasiennymi ceny i warunki zakupu nasion.

PRZEJDŹ DO LISTY ODMIAN NASION BURAKA CUKROWEGO REKOMENDOWANYCH PLANTATOROM SÜDZUCKER POLSKA NA 2019 ROK. >>>

Szczegółowych informacji na temat złożenia zapotrzebowania na nasiona i ich cenach udzielają inspektorzy surowcowi. To Plantator w oparciu o posiadaną wiedzę o odmianie podejmuje decyzje o zamówieniu. Dodatkową pomocą w podjęciu decyzji o wyborze odmiany jest uruchomiony na stronie internetowej w zakładce Agrotechnika/Siew programik (wybierz lepszą odmianę).

Wcześniejsze złożenie zamówienia (do 30 października 2018) pozwala na skorzystanie z dodatkowego ok. 10% upustu cenowego. Nasiona można zamówić za pośrednictwem Inspektora.

Wszystkim Plantatorom życzymy dokonania dobrych wyborów, a na czas kampanii dobrej pogody i satysfakcji z uzyskanych wyników.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności