Aktualności
26.02

Okres zimy to także czas podsumowań i spotkań z plantatorami

Okres zimy to także czas podsumowań i spotkań z plantatorami Jak co roku w lutym i marcu odbywają się spotkania z plantatorami, na których przekazywane są najważniejsze informacje dotyczące minionego roku, jak również zalecenia na najbliższy sezon.

Szkolenia organizowane są przez pracowników Działu Surowcowego, przy udziale przedstawicieli firm zewnętrznych, związanych z uprawą buraka cukrowego i ściśle współpracujących z cukrowniami. Na spotkaniach można dowiedzieć się jakie były główne problemy w zakończonym sezonie agrotechnicznym, a także poszerzyć swoją wiedzę w zakresie uprawy buraka cukrowego. Podczas szkolenia można zapoznać się z najnowszymi metodami jego uprawy, wynikami prowadzonych doświadczeń, dowiedzieć się jak uniknąć błędów w uprawie i ochronie popełnionych w poprzednim sezonie agrotechnicznym, jak radzić sobie z ochroną przed chwastami po wycofaniu herbicydów zawierających desmedifam, a także jak skutecznie zwalczać szkodniki i choroby.

Spotkania takie to również dobry moment na zapoznanie się z ogólną sytuacją jaka panuje na rynku cukru, uzyskanie jeszcze większej porcji informacji na temat planów i przyszłych kierunków działań Producenta Cukru. Podczas szkoleń zimowych pracownicy Südzucker Polska S.A. wyposażeni są w najnowszy zestaw materiałów szkoleniowych z wynikami kampanii, doświadczeń, agrotechniki oraz zmian jakie nas czekają. Wszystkich zainteresowanych powyższymi tematami zapraszamy do udziału w tych spotkaniach, jest to także dobry moment i miejsce aby zweryfikować swoje osiągnięcia i wiedzę z innymi plantatorami.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności