Aktualności
09.01

Sezon 2019 to już przeszłość

Sezon 2019 to już przeszłość Kampania w Südzucker Polska S.A. dobiega końca. Pogoda łaskawie pozwoliła na sprawne jej przeprowadzenie. Plantatorzy i Producenci cukru powinni być zadowoleni z jej dotychczasowego przebiegu.

Z każdą kolejną kampanią obserwujemy bardziej odpowiedzialne i przemyślane podejście Plantatorów do terminu i metody zbioru. Ci, co opóźnili wykopki mogą być podwójnie zadowoleni, ponieważ listopad charakteryzował się przyrostem masy i polaryzacji. Należy pamiętać, że takie elementy w procesie produkcji buraków jak: termin, jakość zbioru, formowanie i zabezpieczanie  pryzm, kształtują plon i jakość. Płatności za buraki są realizowane zgodnie z umową. Duże zainteresowanie wysłodkami powoduje, że są one zagospodarowywane na bieżąco.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia kampanii. Przed nami nowy sezon, już wkrótce spotkamy się podsumowując to co było i przedstawimy nasze plany.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności