Aktualności
04.09

Wykopki buraków na Śląsku rozpoczęte

Wykopki buraków na Śląsku rozpoczęte 4 września w Cerekwi, 7 września w Strzelinie i 9 września w Świdnicy rozpocznie się przerób buraków.

W związku z tym plantatorzy, którzy mają uzgodnione wczesne dostawy, przystąpili do wykopków. W pierwszej kolejności do zbioru buraków wytypowane zostały plantacje, które były zasiane jako najwcześniejsze. Plantacje te charakteryzują się wyrównanymi wschodami (brak piętrowości), przez co gwarantują już w tym czasie odpowiednio wysoki plon.

Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną, chcemy ograniczyć do minimum prowadzenie dokumentacji papierowej. Dlatego harmonogram dostaw jest dostępny tylko w formie elektronicznej na portalu plantatorskim. Zachęcamy do powszechniejszego korzystania z portalu, gdzie można będzie podglądać swoje dostawy buraków, wysłodków i wapna defekacyjnego. Również na portalu będą dostępne inne dokumenty i faktury.

 W przypadku pytań nasi Doradcy służą pomocą

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności