Aktualności
21.02

Zima to dobry moment na przygotowanie opryskiwacza do sezonu

Zima to dobry moment na  przygotowanie opryskiwacza do sezonu Każdy sezon należy rozpocząć od przeglądu sprawności opryskiwacza i jego kalibracji, podczas której można wykryć i naprawić wszelkie usterki związane z rozpylaniem cieczy roboczej. Prawidłowo wykonana kalibracja i przygotowanie opryskiwacza do pracy to inwestycja, która pozwoli na spokojne przystąpienie do nowego sezonu agrotechnicznego.

Chwasty, choroby, szkodniki występują zawsze i na żadnym z etapów ochrony nie można popełnić błędu wykonując zabieg niesprawnym opryskiwaczem. Kalibracja to obowiązkowy element integrowanej ochrony roślin. Kalibrację opryskiwacza można wykonać samemu lub w stacjach diagnostycznych. Wykorzystajmy ten czas na dobre przygotowanie sprzętu do wykonywania zabiegów.

Sprawny i dobrze przygotowany do pracy opryskiwacz to: mniejsze ryzyko usterek i awarii na polu, gwarancja skuteczności zabiegów, mniejsze straty środka, oszczędność wody, większa wydajność pracy, tańsza ochrona.

W przypadku pytań nasi Doradcy służą pomocą.

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności