Doradcy

Rejon Cerekiew

sadura-krzysztof
Sadura Krzysztof
Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Cerekiew
Email: krzysztof.sadura@cerekiew.suedzucker.pl
klatka-wieslaw
Klatka Wiesław
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: wieslaw.klatka@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 603870169
kregielewska
Kregielewska Justyna
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: justyna.kregielewska@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695600011
maslanka-urszula
Maślanka Urszula
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: urszula.maslanka@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 697609174
musialik-piotr
Musialik Piotr
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: piotr.musialik@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 697696899
d-werner
Denis Werner
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email:

denis.werner@cerekiew.suedzucker.pl

Tel. GSM: +48 607665895
sudol-tadeusz
Sudoł Tadeusz
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: tadeusz.sudol@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 609757485
 aleksander-szwiec
Szwiec Aleksander 
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: aleksander.szwiec@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM:  +48 516986212
szolc-andrzej
Szolc Andrzej
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: andrzej.szolc@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 601482877
 wysocki-andrzej  
Wysocki Andrzej
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: andrzej.wysocki@cerekiew.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 697696850

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności