Doradcy

Rejon Ropczyce

czapla-slawomir
Czapla Sławomir
Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Ropczyce i Strzyżów
Email: slawomir.czapla@ropczyce.suedzucker.pl
rudny-pawel
Rudny Paweł
Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Ropczyce
Email: pawel.rudny@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 603076199
 bugala-teresa  
Bugała Teresa
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: teresa.bugala@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607964
 sierant-jolanta  
Sierant Jolanta
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: jolanta.sierant@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607990
 slapek-jerzy  
Słapek Jerzy
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: jerzy.slapek@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607992
 marek-zielinski  
Zieliński Marek
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: marek.zielinski@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695608005
 zwolska-katarzyna  
Zwolska Katarzyna
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: katarzyna.zwolska@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695608006
 zardzewialy-wacek  
Zardzewiały Wacław
Stanowisko: Kierownik Rejonu Surowcowego
Email: waclaw.zardzewialy@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 603073770
 adamiec-danuta  
Adamiec Danuta
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: danuta.adamiec@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607960
 budzinski-tomasz  
Budziński Tomasz
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: tomasz.budzinski@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 601445948
 domanski-artur  
Domański Artur
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: artur.domanski@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 691387266
 kluz-tadeusz  
Kluz Tadeusz
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: tadeusz.kluz@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607974
 krawczyk-malgorzata  
Krawczyk Małgorzata
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: malgorzata.krawczyk@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 601446229
 surmacz-danusia  
 
Surmacz Danuta
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: danuta.surmacz@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607998
 wtorek  
Wtorek Malgorzata
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: malgorzata.wtorek@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 785022889
 zajac-boleslaw  
 
Zając Bolesław
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: boleslaw.zajac@ropczyce.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695608004
Edward Laskowski
Laskowski Edward
Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Strzyżów
Email: edward.laskowski@strzyzow.suedzucker.pl
mazur-marek
Mazur Marek
Stanowisko: Kierownik Rejonu Surowcowego
Email: marek.mazur@strzyzow.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 601445686
rudna-burczy  
Rudna-Burczy Beata
Stanowisko: Kierownik Rejonu Surowcowego
Email: beata.rudna-burczy@strzyzow.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607965
 baran-beata  
Baran Beata
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: beata.baran@strzyzow.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695607961
 salega-krzysztof  
Sałęga Krzysztof
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: krzysztof.salega@strzyzow.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 601481470

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności