Doradcy

Rejon Strzelin

lis-boguslaw
Lis Bogusław
Stanowisko: Dyrektor ds. Surowcowych Rejonu Strzelin i Świdnica
Email: boguslaw.lis@strzelin.suedzucker.pl
dziuba-szymon
Dziuba Szymon
Stanowisko: Główny Inspektor Rejonu Strzelin
Email: szymon.dziuba@strzelin.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 603050062
burek-leszek
Burek Leszek
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: leszek.burek@strzelin.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 695401963
domanski-krzysztof
Domański Krzysztof
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: krzysztof.domanski@strzelin.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 609756269
mikoda
Mikoda Jarosław
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: Jaroslaw.Mikoda@strzelin.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 785010068
misiewicz-zbigniew
Misiewicz Zbigniew
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: zbigniew.misiewicz@strzelin.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 609757648
trojnar
Trojnar Stanislaw
Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: stanislaw.trojnar@strzelin.suedzucker.pl
Tel. GSM: +48 607315283
 hutnik-mateusz

Mateusz Hutnik 

Stanowisko: Inspektor ds. Surowcowych
Email: mateusz.hutnik@strzelin.suedzucker.pl 
Tel. GSM: +48 697 772 574

Ta strona używa cookies

Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny www.suedzucker.pl zostały zainstalowane pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji w Polityce Prywatności